شرایط و راهنما

شرایط داشتن صفحه آژانس ها یا نمایندگان

ایجاد صفحه اختصاصی آژانس ها و نمایندگان رایگان میباشد برای داشتن صفحه اختصاصی آژانس خودتان و یا نمایندگان زمان ثبت نام گزینه نقش خودتان را آژانس یا بعنوان نماینده انتخاب کنید و بعد از تایید وارد پنل شخصی خودتان شوید.در پیشخوان قسمت پروفایل را تکمیل کنید تا هنگام درج آگهی شماره تماس و راههای ارتباطی با شما برای کاربر مشخص گردد.

ارسال آگهی ساده و عکس دار

برای ارسال این آگهی بعد از ثبت نام و ورود به پیشخوان خودتان مثل سایتهای دیگر که آگهی درج میشوند میتوانید آگهی خودتان را درج کنید.بعد از ثبت نام در پیشخوان قسمت پروفایل را تکمیل کنید تا هنگام درج آگهی شماره تماس و راههای ارتباطی با شما برای کاربر مشخص گردد.

ارسال آگهی ویدیویی

برای درج آگهی ویدیویی از قسمت بالای سایت درخواست آگهی ویژه بعد زیر مجموعه اش درخواست افزودن فیلم به آگهی را انتخاب کنید توضیحات و نحوه درج آگهی ویدیویی بصورت تصویری کامل توضیح داده شده است.بعد از ثبت نام در پیشخوان قسمت پروفایل را تکمیل کنید تا هنگام درج آگهی شماره تماس و راههای ارتباطی با شما برای کاربر مشخص گردد.

صفحه پیشخوان

همان صفحه شخصی من در سایتهای آگهی میباشد . در این سایت بعد از ورود قسمت پیشخوان را میتوانید ببینید که در این صفحه همه آگهی ها یی که ثبت کردید میتوانید ببینید یا ویرایش کنید دسترسی به پروفایل خودتان را دارید.
بعد از ثبت نام در پیشخوان قسمت پروفایل را تکمیل کنید تا هنگام درج آگهی شماره تماس و راههای ارتباطی با شما برای کاربر مشخص گردد.

قوانین و شرایط

سایت نما 360 اولین سایت در ایران هست که قابلیت پخش آگهی املاک را بصورت ویدیویی یا 360 درجه برای همه افراد مهیا کرده است.
لذا از درج آگهی های غیر ملکی خودداری فرمایید.
در پیشخوان قسمت پروفایل را تکمیل کنید تا هنگام درج آگهی شماره تماس و راههای ارتباطی با شما برای کاربر مشخص گردد.

انتقادات و پیشنهادات

هر گونه انتقاد یا پیشنهادی دارید میتوانید از قسمت تماس با ما در میان بگذارید.
نما360

دریافت جدیدترین فایلها در تلگرامتان

واردشو بستن